Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Футбольна надія Київщини

З метою забезпечення рухової активності школярів, зміцнення здоров′ я дітей, розвитку дитячо-юнацького футболу в області   28 вересня 2018 р. у м. Біла Церква відбулися обласні змагання серед учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів «Футбольні надії Київщини» (фінальна частина турніру перенесена з березня  на вересень 2018 р.).

У змаганнях брали участь 6 найкращих команд області. Команда Вишгородської ЗОШ №1, яка стала чемпіоном району та в зональних обласних змаганнях впевнено перемогла команди Ірпеня (6:0) та Бучі (2:0) ,  вже у першій грі обіграла команду з м. Богуслава з рахунком 5:0. Друга гра закінчилася перемогою над командою з м. Обухова. Це дало змогу юним футболістам у подальшому змагатися з амбітною командою з м. Березань, яка у своїй групі потіснила команди Білої Церкви та Василькова.

В основний час у запеклій боротьбі наші хлопці зіграли внічию 1:1. І лише забиті пенальті підвели підсумок змагань -  6:5 на користь Вишгородських футболістів. Команда Вишгородської ЗОШ №1 – чемпіони Київської області сезону 2018!

Дякую хлопцям за  взаєморозуміння, віру в перемогу, самовідданість. Дякую батькам за підтримку. Пишаюся своїми вихованцями, бажаю подальших спортивних звершень. Сподіваюся, що нащадки славних козаків і надалі прославлятимуть Вишгородщину та Україну!

Автор: Микола Самсон

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus