Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

ОСІННЯ КАЗКА У «ОРЛЯТКУ»

Знову прийшла осінь: пофарбувала листочки, прикрасила червоними кетягами калину, заховала у сухій траві грибочки, зашуміла дощем і з  осіннім теплим сонечком завітала у ДНЗЦРД «Орлятко» виставка під назвою «Щедрий український край на таланти і врожай». 

Композиції, виготовлені батьками та вихованцями, вражають своєю неповторністю, різнобарв’ям. Гарбузовий Равлик зі своїми друзями поспішають у країну мрій, щоб здійснити найпотаємніші бажання наших вихованців, спритний павучок у теплу днину тче осінню павутину, навіть гості з півночі не забарились, вчасно Пінгвінчики-баклажанчики прилетіли на літачку «Дружба»,  а веселі Смішарики запрошують всіх до цікавої подорожі. 

Збагатили  виставку композиції із національним колоритом: карта України, державні символи України, «Україно-ненько мила, ти не впала на коліна, «Україно моя – золоті шумлять поля», «То чому ж не порадіти, ми ростемо наче квіти, в  колі дружної родини, ми – майбутнє України!» та ін.

А що ж у світі може бути прекрасніше за квіти? Айстри із калиною закружляли у хороводі, троянди зачарували ароматом дошкільний заклад, а чорнобривці нагадують кожному, що  їх «насіяла мати..».

Щедрі дари природи надихають і допомагають у повсякденній творчій роботі вихователя із вихованцями, нагадуючи постійно проте, що тільки в природі є все досконалим, неповторним, оригінальним і прекрасним.

    

Автор: Лідія Чхало, Лариса Костюченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus