Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Перемоги «ПРОЛІСКА» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Соняшник»

22 квітня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Соняшник». Цей конкурс вже давно набув популярності в Україні та за її межами, тож у ньому завжди бере участь величезна кількість юних талантів. І цього разу свою  майстерність демонстрували  понад п’ятдесят хореографічних колективів-конкурсантів, народних та зразкових колективів. 

Вихованці студії хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» (керівник Олександра Нетикша) – від найменших танцівників до старшої групи  – також були учасниками цього міжнародного фестивалю. 

У конкурсній програмі «Проліски» представили три танцювальних композиції. 

Надзвичайно вдалим виявився прем’єрний номер «Матусі» – лірична композиція про вічну материнську любов, у якій танцюють найстарші досвідчені танцівниці і зовсім малюки – трирічні діти з підготовчої групи. Тож і дебют найменших «Пролісків», і прем’єра номеру були надзвичайно вдалими – найвища нагорода конкурсу  «ГРАН-ПРІ».

Привезли димерські танцівники ще дві перемоги – І МІСЦЯ у своїх вікових категоріях отримали композиції «Домовички» та «Shuffle danse». 
До скарбнички найвищих нагород студії «Пролісок» додалися ще три – і це результат численних репетицій, творчої праці керівника та допомоги батьків. Всім завдячуємо та щиро вітаємо!

Автор: Олена Андріяш

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus