Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Патріотизму не вчать, його виховують. Перший етап тренінгу для педагогів за програмою «З Україною в серці»

Проблема патріотичного виховання у нашій країні набула особливого значення саме зараз, оскільки від її вирішення багато у чому залежить майбутнє нашої нації.

18-20 квітня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України для методистів інститутів післядипломної освіти, методичних кабінетів органів освіти різного рівня, педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів та інших фахівцівбуло проведено перший етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці».

Учасниками тренінгу стали 46 педагогів з різних регіонів України, серед яких були і працівники Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»: заступник директора Тетяна Перегончук, методист Оксана Філенко та культорганізатор Сергій Сальніков.

Педагоги знайомилисяз базовими поняттями програми «З Україною в серці»: патріотизм як цінність і потреба людини-патріота, концептуальні засади національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах модернізаційних суспільних змін. Обговорювалися основні тенденції та зміст національно-патріотичного виховання особистості, педагоги ділилися досвідом про підходи до виховання громадянина-патріота та організаційні засади розбудови партнерства у місцевій громаді для реалізації проектів з національно-патріотичного виховання дітей та підлітків.

Після закінчення першого етапу тренінгу його учасники отримали сертифікати.За кілька місяців пройдуть другий та третій етапи тренінгової програми, після чого слухачі отримають свідоцтва тренерів і зможуть проводити тренінги із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці» у своїх регіонах.

Автор: Олена Андріяш

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus