Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Виставка «Барви золотої осені» в ДНЗ(ЯС)КТ «Пролісок» Старопетрівської сільської ради.

На вулицях нашого села оселилася осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує листя дерев і квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати виставку осінніх композицій, яка наразі проходить в нашому дитячому садочку «Пролісок».

Багато чого цікавого можна зробити з матеріалів, які дає нам матінка-природа! Іноді ми не замислюємося, яке це диво – наша природа, які кольори вона нам дарує в різні пори року. А осінь чи не найбільш влучний час для проведення таких виставок.

Батьки разом з дітьми творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви, всім своїм роботам вигадали креативні і красномовні назви. Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи: фрукти, овочі, квіти, листя, плоди та гілки дерев  тощо, які допомогли створити яскраві букети, квітковий водограй, казковий двір, образи різних тварин, ляльок, поробки з гарбузів та багато інших захоплюючих дитячих фантазій.

Такі виставки розвивають творчі здібності дітей, уміння дружно працювати з природнім матеріалом, виховують естетичні смаки.

Свято, яке створили діти разом з батьками,  надовго запам’ятається завдяки неповторним барвам Чарівниці Осені.

Автор: Світлана Бондаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus