Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Третій тур програми Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) для учнів 8-10-х кл.

30 вересня – 02 жовтня 2017 року у тест-центрі на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся третій тур програми Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) для учнів 8-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

У І турі взяли участь 156 учнів 8-10-х класів Київщини.  До ІІ туру пройшли 55 учнів.

Учасники ІІІ туру були відібрані незалежною експертною комісією Вашингтону. Співробітники організації American Councils провели зустріч з учасниками та їх батьками. Після зустрічі всі учасники третього туру склали стандартизований тест з англійської мови. Крім того, під час третього туру з кожним учасником проводилася індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами.

Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні 2018 року. Після оголошення результатів учасники програми займатимуться підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Протягом червня та липня фіналісти обов’язково проходять програму передвиїзної орієнтації у м. Києві. Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2018 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2019 року.

До 3-го туру Програми FLEX пройшли учні Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» Балик Богдан Ігорович та Жостаутайтє Рамінта Вікторівна.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Автор: Світлана Куніцька

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus