Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Найяскравіша мить 2013-2014 н.р.

 

 «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»- під таким гаслом 3.06.2014р. відбулася організована екскурсія учнів школи до музею Великої Вітчизняної війни, що знаходиться в с. Пилява Вишгородського району.

 

Довга дорога привела нас в чудове місце, де зворушено пролунали церковні дзвони, а всіх наших учнів та вчителів гостинно зустріла сільський голова с. Пилява.

 

Звернулись до присутніх: голова Вишгородської районної ради Ірина Побідаш, начальник відділу освіти Світлана Чамро, засновник музею під відкритим небом Володимир Ткачук та представники військової частини. Діти захоплено ловили кожне слово про історію визволення с.Пилява, а потім поклали квіти до монументу загиблих воїнів.

 

Та найбільш цікавою для всіх стала експозиція із різними видами військової техніки, на яку можна було не тільки подивитись та доторкнутись, а ще й спробувати відчути себе членом екіпажу, оглядаючи внутрішнє приміщення бойової машини.

 

По завершенню екскурсії гостинні господарі пригощали всіх солдатською кашею та цукерками.

 

Щасливі та сповнені вражень діти, щиро дякують голові Вишгородської районної ради Ірині Побідаш, яка організувала екскурсію, відділу освіти, приватним підприємцям Олександру Хомич, Олені Вітряній та працівникам музею. 

Автор: Валентина Козійчук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus