Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Найяскравіша мить 2013-2014 н.р.

Вклонімося великим тим рокам

Кожен рік віддаляє нас від незабутньої і великої переможної весни 1945 року. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали.

 

Урочисті заходи, щодо відзначення 69 –річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, відбулися у  Гаврилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні мали змогу подивитися виставу «А зорі тут тихі» студії юного актора «Погляд» та  вокального ансамблю «Смайл» школи № 99 Оболонського району м. Києва.Також на святі були присутніми ветерани Великої Вітчизняної війни.

 

Для гостей та ветеранів членами історико - краєзнавчого гуртка була проведена цікава екскурсія в шкільному музеї, присвячена пам’яті загиблих односельчан та покладені квіти до Братської могили.

 

Дуже цікавішим, захоплюючим  для батьків та гостей був парад пісні і строю «Салют, Перемого!» Відкрила парад директор школи – Віра Дмитрівна Марченко, а керівництво парадом взяв на себе вчитель Захисту Вітчизни – Бузило Володимир Мусійович.  

 

Загони готували девіз, пісню та відповідну форму. Були тут і загони моряків,  танкістів, артилеристів, козачат, медичних сестер, піхотинців. Від кожного загону лунала козацька або військова стройова пісня, але всіх їх об’єднував патріотизм. З  упевненістю можна сказати, що цей захід не залишив байдужим жодного з глядачів та учасників.

 

Наталія Руднєва
заступник директора з ВР

 

Автор: Тамара Рихлик

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus