Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Тиждень української мови та літератури

У березні ми щороку відзначаємо дні пам'яті Великого Кобзаря, генія нашого народу, славного сина України -  Тараса Григоровича Шевченка.Тому доброю традицією стало проводити в цей час тиждень української мови та літератури. Ось і у ці весняні дні 2014 року у Катюжанській  спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів   відбулися урочистості присвячені 200-річниці з Дня народження поета і художника.

 

В урочисто прикрашеному фойє школи відвідувачі ніби побували у декількох виставкових  залах : це і виставка стінгазет „Шевченковою стежиною” , фото виставка  ілюстрацій до  творів Т.Г. Шевченка , книжкова виставка  „Малий кобзар” .

 

5   березня  уся початкова  зібралася  у актовій  залі на свято   «Уклін тобі земний, Тарасе!». Сцена  була  прикрашена портретом Т.Г.Шевченка,  квітами і рушниками , репродукціями картин, предметами старовинного вжитку. А  про  програму свята годі і казати. Учні 7  класу  в національних костюмах інсценували  поезію Т.Г.Шевченка, що викликало велике  захоплення у слухачів, слухали пісні покладені на слова великого Кобзаря.

 

 

З кожним  днем заходи ставали все цікавішими і масштабнішими.6  березня учителі , гості і учні  школи   побували в театральному світі. Вони  зустрілися  із героями   п’єси « Назар Стодоля» .  Оживлення поезій Тараса  Шевченка не залишили  байдужими жодного глядача у цій ошатній залі. Упродовж тижня школярі та вчителі мали можливість познайомитися з біографією Тараса Шевченка , навчилися майстерно висловлюватися на сторінках власних поезій присвячених Великому поету. За цікаво проведений тиждень хочеться    особливу подяку висловити  керівнику  методоб’єднання Тимошенко Л.П.  

Автор: Осадча Л.В.

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus