Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Ми любимо тебе, Тарасе

Нинішній рік особливий. Україна святкує 200-ліття з дня народження видатного поета, письменника, художника Т.Г. Шевченка.

 

У рамках цих святкувань у Новопетрівській ЗОШ І – ІІ ступенів №2 пройшов виховний захід "Ми любимо тебе, Тарасе", який підготувала вчитель початкових класів Сушко О.О. Свято розпочалося словами:

Найкращий сину України!
Тарасе, Батьку дорогий!
Про тебе слава світом лине,
Про тебе знає цілий світ.

 

Під час свята звучали вірші Шевченка, лунали пісні про Кобзаря. Учні презентували свої ілюстрації до творів поета, були активними під час літературної вікторини.

 

 

Годину спілкування учнів  з ветеранами  – зустріч поколінь "Він буде жити вічно!" підготували педагог -організатор Лазуткіна А.В.та вчитель потчаткових класів Литвин С.В.

 

Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни Головком П.М. та Ткаченком Г.І. була напрочуд хвилюючою і незабутньою. Під час зустрічі учні, затамувавши подих слухали вірші Т.Г. Шевченка, які читав напам’ять ветеран Головко П.М.  Пошана та вдячність ветеранам наповнила серця учнів, які пообіцяли вдумливо знайомитися з творчістю Т.Г.Шевченка.

 

Минають роки, спливають століття, а Тарас Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця. Його безсмертне ім’я, неповторні твори  живуть у серцях народу, його мріях і сподіваннях, пробуджуючи у людей щирі і благородні почуття.

 

Автор: Ніна Клебан

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus