Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Підготовка до святкування у 2014 році 200-ліття від Дня народження Т.Г. Шевченка

Готуючись до святкування у 2014 році 200-ліття від Дня народження Т.Г. Шевченка, загальноосвітні навчальні заклади Вишгородського районуберуть участь в організації та проведенні культурно-мистецьких, просвітницьких заходів.

 

Так, гідно відзначаючи Рік Тараса Шевченка, талановиті діти взяли участь у Міжнародномумовно-літературномуконкурсіучнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка, що проходив у листопаді-грудні 2013 року. Це стало справжнім святом рідного слова для шанувальників творчості Тараса Григоровича, які, перегортаючи сторінки  "Кобзаря", відкрили для себе нові безцінні грані його поетичного таланту, а учениця 8 класу Вишгородської районної гімназії  «Інтелект» Василенко Наталіястала переможцем ІІІ (обласного) етапу та учасником ІV(всеукраїнського) етапу Конкурсу.

 

Районний методичний кабінетбере активну участь, а також є помічником і координатором проведення численних літературно-мистецьких заходів для школярів. Зокрема, на сайті РМК розміщено методичні рекомендації загальноосвітнім навчальним закладам щодо організації та проведення позаурочної роботи у Шевченківському національному заповіднику з вивчення та популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  зібрана освітянами Київщини інформація про наявність в  області населених пунктів, навчальних закладів, установ, вулиць, що носять ім’я Т. Г. Шевченка; пам’ятників, архівних і музейних фондів та інших відомостей, що стосуються життя й творчості Кобзаря; вислови відомих людей, народні прислів'я та приказки, афоризми, крилаті вислови; перелік документальних фільмів, Інтернет-джерела про Тараса Шевченка, конспекти уроків вивчення творчості Кобзаря та виховних заходів.

 

В освітянських закладах Вишгородщини заплановано численні літературно-музичні свята: «Тарасовими стежками» (Гаврилівська ЗОШ І – ІІІ ступенів); «От де, люде, наша слава, слава України» (Козаровицька ЗОШ І – ІІІ ступенів); «Доля Кобзаря» (Димерська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1); «Земля, яку сходив Тарас малими босими ногами» (Димерська гімназія); «До тебе я, Тарасе, йду» (Вишгородська районна гімназія «Інтелект»); «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря» (Жукинська ЗОШ І – ІІІ ступенів);  «Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі ми збережем»(Глібівська ЗОШ І – ІІ ступенів); «Навіки з тобою, Тарасе» (Новопетрівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1); «Жіноча доля у творчості Кобзаря» (Литвинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів); «На Великдень на соломі…» (Лютізька ЗОШ І – ІІІ ступенів); «Слава Шевченкова – слава України» (Нижчедубечанська ЗОШ І – ІІІ ступенів); «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш» (Ясногородська ЗОШ І – ІІІ ступенів).

 

Відбулося літературне свято «І генії кохають», яке спільно з Вишгородською музичною школою провели учні Вишгородської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1під керівництвом вчителя української мови та літератури Кічі Алли Анатоліївни.

 

У планах заходів конкурси на кращого читця поезій,інсценізації; уявні подорожі;  конкурси малюнків; літературні вікторини;мультимедійні презентації; брейн-ринги; книжково-ілюстративні виставки; усні журнали; фотовиставки;поетичні калейдоскопи; тематичні екскурсії; культурно-дослідницькі проекти;конференції; інформаційні хвилини.

 

Попереду – фестиваль до 200-річчя Шевченка, в рамках якого виставка декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтва, конкурс читців Шевченкової поезії; мистецько-театральна акція та багато інших заходів.

 

Тож підготовка до свята триває.

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації
з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та
150-річчя від дня його перепоховання

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Літературно-музична композиція «І генії кохають»

Вишгородська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

 

Книжково-ілюстративні виставки «Вічний, як народ»

Димерська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

 

Глібівська загальноосвітня школа I-II ступенів


 

Усний журнал «Моє життя – частина історії моєї держави»

Козаровицька загальноосвітня школа I-III ступенів

Автор: Світлана Куніцька

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus