Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«РЕТРО з ХОТЯНІВКИ» - добро у наших серцях

У суботу, 11 травня 2019 року, у Хотянівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося закриття 3-го театрального сезону театральної студії «Ретро з Хотянівки», керівником якої є Крупельницька О.О.

 Цього  разу усі глядачі театрального дійства поринули в давнину і згадали давні звичаї українського народу. Вистава «Сватання на Гончарівці» за однойменною п’єсою українського класика Г. Квітки – Основ’яненка  є зразком уславлення людської мудрості, краси почуттів  і осуду соціальної нерівності.

 Головні персонажі твору – Одарка, Прокіп, Уляна, Олексій, Стецько, Йосип Скорик, старий Кандзюба -  неперевершені актори нашої театральної студії: Махоніна Радіслава, Кучер Ілля, Черних Карина,  Карновський  Даниїл,  Гузь Богдан, Черних Данило,Татаренков Олексій.

 Юні актори світилися магією і чарами, вони передали народність, настрої, жести, слова твору і зачарували  усіх глядачів. Адже тема великої любові і справжньої боротьби за особисте щастя ніколи не перестане хвилювати людей і ніколи не перестане бути актуальною.

Вистава пройшла надзвичайно піднесено, адже вона була не лише зразком акторської майстерності, а й втіленням доброчинності. Вкотре учні нашої школи доводять свою милосердність збираючи кошти на проведення життєво необхідної операції учневі 2 класу Ступаку Павлику.

Після благодійної вистави традиційно відбувся і благодійний ярмарок.  До нього долучилися як учні, так і батьки учнів нашої школи. На «торгівельних майданчиках» було розмаїття солодощів, смачних страв і напоїв. Смаколиками приходили поласувати навіть жителі села.

Під час благодійної вистави та благодійного ярмарку було зібрано

13 тис. 603 грн. Усі кошти будуть передані мамі Павлику.

Ще В.Сухомлинський у своїх творах переконливо писав, що дитинство для дитини є природною школою сердечності. Це одне з найскладніших і найтонших виховних завдань і школи, і сім’ї. Ми покликані благородити серце дитини, одухотворити його поривання і бажання вищою людською красою – чуйністю, співчутливістю, добротою. Саме у нашій школі вчать робити добро, залучають дітей до найвищої людської радості – радості творення добра для інших людей.

Тільки це, воістину безкорисливе і тому справді людське переживання, є силою, що облагороджує юне серце.

Ми впевнені, що наші учні виростуть чуйними і щиросердними.

Проблема морального виховання сьогодні набуває особливої актуальності.

Батьки хочуть бачити своїх дітей чуйними, добрими, щиросердими, готовими відчути чужий біль і підтримати в години біди… А нашій школі це вдається… Саме тому нас сьогодні уже не 50, а 108.

Автор: Бендик Т.О.

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus