Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Мамина гра у «Дивосвіті»

Кожна родина – це маленький світ, маленька країна. У цій країні свої закони, звичаї, традиції. А берегинею усього цього є жінка – дружина, мама, бабуся. Уже традиційним в Україні стало святкувати День матері у другу неділю травня.

«Дивосвіт» теж створює свої традиції і цього року напередодні свята започаткував нову гру, яка так і називається «Мамина гра», яка проходила весело, жваво, захоплююче. Мами та їхні маленькі помічниці із семи творчих колективів Центру творчості демонстрували свої вміння, навички і таланти у конкурсах: «Візитка», «Дитяче меню», «Мамин портрет», «Дитяча кімната», «Мамині підказки», «Не дитяча справа». Матусі з донечками мінялися ролями, разом та поодинці виконували різні завдання, представляючи свою сім’ю та творчий колектив. По завершенню гри усі конкурсанти отримали солодкі подарунки, а переможці – квитки до кінотеатру.

Такі творчі заходи, дають можливість зрозуміти наскільки цінними один для одного є усі члени родини, колективу, показати не лише свої творчі здібності, а й любов до оточуючих. Дякуємо за цікаву гру і позитивні емоції координаторам заходу – Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій, культорганізаторам Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за підтримку і допомогу у проведенні – Андріяш Олені Іванівні, директору Центру творчості та адміністрації закладу.

Мама – таке просте на перший погляд слово. А скільки тепла, любові, турботи вона дарує дітям.Несоромтеся говорити слова любові своїм матерям, дякувати за їхні недоспані ночі, широке серце, ніжні руки, мудрі поради.

Автор фото – Ольга Думанська, керівник гуртка «Школа журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Автор: Юлія Іващенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus