Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019!

Вітаємо талановитих дітей Вишгородщини –переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2019!

У 2018-2019 навчальному році 5 учнів Вишгородського району брали участь у Всеукраїнському етапі найбільш масштабного і престижного в Україні конкурсу для юних інтелектуалів-дослідників і троє з них стали переможцями:

  • Кацімон Тетяна, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – І місце у секції «Соціологія»;
  • Солоненко Ольга, учениця 9 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – ІІ місце у секції «Правознавство»;
  • Коновал Діана, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – ІІІ місце у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії».

Бажаємо юним дослідникам подальших успіхів і нових перемог!

Дякуємо педагогам - Тишковській Аллі Петрівні та Шевченко Ліні Вікторівні, які на високому рівні підготували дітей до участі у конкурсі-захисті.

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus