Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Заключне засідання майстер-класу

24 квітня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської селищної ради Вишгородського району відбулося заключне заняття майстер-класу Башлик Наталії Андріївни, завідувача, та Басюк Наталії Михайлівни, вихователя-методиста, з теми «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти».

У рамках творчого звіту учасники заходу обмінялися досвідом упровадження освітньої розвивальної технології «Радість розвитку» та презентували авторські проекти роботи з дітьми. Слухачі висловили одностайну думку щодо необхідності використання в освітньому процесі закладу дошкільної освіти технології «Радість розвитку», яка містить сукупність дослідницьких, пошукових, проблемних методів і прийомів та сприяє підвищенню творчої активності дитини; розвитку потенціалу особистості; гармонізації взаємодії між дітьми та дорослими. Педагоги переконалися, що у процесі проектування діти дошкільного віку мають можливість самостійно шукати способи досягнення мети, добирати партнерів, визначати час і місце реалізації задуму; випробовувати свої можливості, зіставляючи їх із бажаннями; практично застосовувати здобуті знання та набуті навички у взаємодії з дорослими та однолітками; реалізовувати своє природне прагнення діяти творчо, активно виявляти власне ставлення до людей і середовища; користуватися правом вибору.

По завершенню заняття 52 педагоги отримали сертифікати про проходження навчання за програмою обласного майстер-класу «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти».

Педагоги області висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення занять майстер-класу КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації, педагогічним працівникам дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської селищної ради.

Автор: Наталія Басюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus