Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Обласний майстер-клас з історії в межигір'ї

23 квітня 2019 року на базі НПУ «Межигір’я» відбулося заключне заняття обласного майстер-класувчителя історії Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної радиШевченко Ліни Вікторівни. 

30 учителів-істориків області успішно завершили навчання за сертифікаційною програмою з теми«Проектна технологія навчання історії». Загальний обсяг програми – 30 годин/1 кредит ЄКТС.

Приємною особливістю заняття стало його проведення у надзвичайно мальовничому місці – Національному парку «Межигір’я», що славиться не лише як Музей корупції (колишня резиденція збіглого екс-президента В. Януковича), а й як місцевість, що може розповісти значно цікавішу історію, пов'язану з історичним минулим українського народу. Археологічні матеріали свідчать про наявність у Межигір'ї мінімум п'яти пам'яток археології – від трипільських часів до легендарногокозацького монастиря.Саме томузахід був присвячений вивченню та збереженню історико-культурної спадщини рідного краю, популяризації історичної пам’яті про Межигірський монастир.

Куратор обласного майстер-класу, завідувач відділу суспільствознавчих предметів Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Тетяна Олександрівна Гребенчук висловила вдячність за високий рівень організації майстер-класу, вручила вчителям області сертифікати про участь у сертифікаційному навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації тащиро побажала подальших творчих успіхів.

Керівник майстер-класу, вчитель історіїНовопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Л. В. Шевченконаголосила, що використання проектної технології на уроках історії і в позаурочній роботі сприяєформуванню проектного мислення, є одним із провідних засобів перетворення школи навчання на школу життя. Ліна Вікторівнавідзначила активність колег-істориківупрезентаціївласного досвіду використанняпроектної технології навчання історії та побажала присутнім успішної реалізації всіх проектів та задумів!

Завершився майстер-клас обміном позитивними враженнями учасників, щирими побажаннями здоров’я, натхнення, творчих успіхів та подальшої співпраці!

Автор: Алла Тишковська

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus