Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Заняття школи резерву управлінських кадрів району

17 квітня 2019 року у Синяківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося планове заняття школи резерву управлінських кадрів навчальних закладів району. Тема заняття «Нова українська школа. Практичний досвід та сучасні підходи організації освітнього середовища».  Слухачів школи вітали господарі навчального закладу у інтелектуальному кафе «НУШіЯ».

Директор Синяківської ЗОШ І-ІІ ступенів Сулейманова Т.О. презентувала заклад, звернула увагу на особливості організації освітнього середовища у школі.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Ткач Т.І. наголосила на головних чинниках якісної початкової освіти, зупинилася на меті і головних компонентах Концепції «Нова Українська Школа», особливостях організації освітнього процесу в умовах нової української школи, розвитку педагогіки партнерства, ключових компетентностях.

Учителі 1-х класів Шиян Л.А. та Петренко Н.В. поділилися досвідом роботи щодо створення таких умов, де діти навчаються через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам’ятовування фактів. Цьому сприяє  проведення «Ранкових зустрічей» та «Щоденних 3-5».

Присутні відвідали уроки у 1-х класах, ознайомилися з практикою упровадження у освітній процес педагогіки партнерства. Цікаво та пізнавально для дітей було  «Ранкове коло» (вітання, щоденні новини, обмін інформацією, групова робота),  «ЛЕГОляндія» (математичні ігри, навчання грамоти).

Заняття завершилося екскурсією по школі та вітанням першокласників «Музична квітка».

Приклад роботи колективу Синяківської ЗОШ І-ІІ ступенів переконав присутніх, що НУШ – це школа, у якій приємно навчатися, яка дає учням не лише знання, а й уміння застосовувати їх у житті. Тут прислухаються до  думки дітей, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. 

Автор: Лідія Чумаченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus