Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг

Шановні колеги!
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету ?‍?.

Із метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті запрошуємо вас приєднатися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг і провести 5 лютого урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?»

Кожного року в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до мережі Інтернет. Разом із тим зростає кількість злочинів сексуального характеру ? щодо дітей в онлайн-просторі.

Матеріали до уроку доступні за посиланням: http://interactive.ranok.com.ua/…/…/ranok-yrok-stop-sexting….

Їх розробила Anastasiya Dyakova, експертка Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, спільно з видавництвом «Ранок» Видавництво «Ранок». Навчальна література, кіберполіцією Києва (Департамент кіберполіції Національної поліції України, ювенальною превенцією Національної поліції України та ДатагрупVodafone Ukraine.

Долучайтеся до флешмобу – проведіть урок із метою захисту дітей в Інтернеті. Та не забудьте зробити публікацію в мережі Facebook, додавши фото з уроку (без облич дітей), найцікавіші запитання учнів, свої враження та обов’язково хештеги #stop_sexтинг і #ранок_урок. І вже в кінці лютого ми оберемо переможців, які отримають від видавництво Ранок навчальна література цікаві книжки та спеціальні подарунки.

Також ви можете отримати сертифікат про опанування теми щодо убезпечення підлітків від сексуальних ризиків у мережі Інтернет після проведення уроку та надання підтверждення: https://docs.google.com/…/1liX9dQJT5cOtwjh3Oes6g8…/viewform….

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus