Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Дисципліна

1.

Бєлінська Анастасія Миколаївна

Лютізьказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

10

І

Шумейко Лариса Михайлівна

Екологія

2.

Коваленко Анна Сергіївна

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8

ІІІ

Землинська Валентина Іванівна

Українська мова і література

3.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я”

10

І

Ткач Оксана Михайлівна

Українська мова і література

4.

Середа Анна Романівна

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ІІІ

Землинська Валентина Іванівна

Українська мова і література

5.

Мельничук Анастасія Петрівна

НВК"Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст."

8

ІІ

Кисіль Раїса Леонтіївна

Історія

6.

Кулєбякіна Марія Станіславівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

ІІ

Тишковська Алла Петрівна

Історія

7.

Кацімон Тетяна Андріївна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІ

Шевченко Ліна Вікторівна

Історія

8.

Лян Ілля Анатолійович

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7

ІІІ

Кожем’яка Лідія Степанівна

Математика

9.

Шостак Олександр Олександрович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

8

ІІІ

Браславич  Галина Василівна

Математика

10.

Котенко Яромир Романович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

9

ІІІ

Ліщинська Валентина Василівна

Математика

11.

Шитіков Андрій Андрійович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Гегельська Мілена Вікторівна

Математика

12.

Лаврук Владислав Юрійович

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

8

ІІІ

Климович Галина Миколаївна

Біологія

13.

Лещенко Ірина Олександрівна

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

9

ІІ

Климович Галина Миколаївна

Біологія

14.

Джумун Джуліанна Русланівна

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ІІ

Тробюк Людмила Валентинівна

Біологія

15.

Шитіков Андрій Андрійович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

ІІІ

Гегельська Мілена Вікторівна

Астрономія

16.

Солоненко Ольга Олександрівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

І

Тишковська Алла Петрівна

Правознавство

17.

Лаврук Владислав Юрійович

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

8

І

Ясинська Фаїна Леонідівна

Хімія

18.

Лещенко Ірина Олександрівна

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

9

ІІІ

Ясинська Фаїна Леонідівна

Хімія

19.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

10

ІІ

Ясинська Фаїна Леонідівна

Хімія

20.

Чопа Ярослава Іванівна

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

8

ІІІ

Козачук Наталія Петрівна

Географія

21.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа“Сузір’я”

10

ІІ

Проценко Оксана Вікторівна

Географія

22.

Панашенко Роман Ігорович

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ступеня»

11

ІІ

Ковальчук Наталія Василівна

Географія

23.

Шостак Олександр Олександрович

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради

8

ІІІ

Браславич Галина Василівна

Інформатика (програмування)

24.

Родіонова Дарія Антонівна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

9

ІІІ

Гетьман Ольга Андріївна

Англійська мова

25.

Жостаутайтє Рамінта Вікторівна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

10

ІІІ

Швець Наталія Володимирівна

Англійська мова

26.

Давиденко Андрій Анатолійович

НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня»

10

ІІІ

Євенко Юлія Михайлівна

Англійська мова

27.

Куколевська Стефанія Олександрівна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

11

ІІ

Гетьман Ольга Андріївна

Англійська мова

28.

Нестерова Анастасія Дмитрівна

НВК «Вишгородська районна гімназія “Інтелект”- ЗОШ І ступеня

11

ІІІ

Жадан Тетяна Миколаївна

Англійська мова

29.

Лактіонова Анастасія Дмитрівна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

9

І

Єсікова Ірина Ігорівна, Хоменко Юлія Сергіївна

Німецька мова

30.

Громадюк Любомир Тарасович

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

10

ІІ

Дмитренко Надія Сергіївна

Німецька мова

31.

Дрьоміна Надія Юріївна

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

11

ІІ

Хоменко Юлія Сергіївна

Німецька мова

32.

Грищенко Вікторія Богданівна

Вишгородська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1

(8) 9

ІІ

Канарська Марія Миколаївна

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

33.

Радченко Анастасія Сергіївна

Вишгородська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1

(10) 11

ІІ

Канарська Марія Миколаївна

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

34.

Кирієнко Володимир Володимирович

Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

ІІІ

Несін Микола Федорович

Трудове навчання (технічна праця)

35.

Шпильова Олена Олександрівна

Литвинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

ІІІ

Махновець Ігор Валерійович

Трудове навчання (технічна праця)

36.

Череднічок Катерина Вікторівна

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ст.»

8

ІІ

Хоменко Світлана Леонідівна

Фізика

37.

Романюк Євгеній Анатолійович

НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ст.»

9

ІІІ

Хоменко Світлана Леонідівна

Фізика

38.

Шитіков Андрій Андрійович

Вишгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1

11

І

Гегельська Мілена Вікторівна

Фізика

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus