Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Відкриття нового харчоблоку і пральні у «Проліску»

28 листопада 2018 року відбулось урочисте відкриття нового харчоблоку і пральні в ДНЗ(ЯС)КТ «Пролісок» Старопетрівської сільської ради . Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимо це відкриття для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали гості: голова Вишгородської районної державної адміністрації Савенок Вячеслав Володимирович, голова Вишгородської районної ради Кириченко Ростислав Миколайович, Старопетрівський сільський голова Єрема Ростислав Миколайович, депутат Вишгородської районної ради Биховченко Ігор Петрович, підрядчик Омелюк Руслан Андрійович, отець Василь храму ікони Казанської Божої Матері.

Основною проблемою створення належних умов для повноцінного харчування і перебування дітей в дошкільному закладі було те, що діюче приміщення харчоблоку і пральні було в незадовільному стані і подальше його функціонування було неможливим. Тому небайдужим керівникам нашого району та  села було вирішено побудувати нове приміщення, обладнане за сучасними вимогами.

Коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива від сільського голови, то ця ініціатива підтримується  районною владою – це завжди дає надію на гарний результат. Завдяки злагодженій роботі задум вдалося втілити в життя. Відкриття нового харчоблоку і пральні означає, що село живе, розвивається і має перспективу. Від того, як ми дбаємо про підростаюче покоління залежить завтрашній день суспільства.

Автор: Наталія Васильченко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus