Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

РМО для вихователів закладів дошкільної освіти «Використання здоров’язберігаючих технологій в роботі різновікової групи»

20 листопада 2018 р  на базі Жукинського ЗДО «Сонечко» відбулося районне методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти Вишгородського району «Використання здоров’язберігаючих технологій в роботі різновікової групи»

У роботі РМОвзяли участь:

  • Павлюк Антоніна Михайлівна, методист РМК відділу освіти Вишгородської РДА.
  • вихователі та інструктори з фізкультури закладів дошкільної освіти;

Лимаренко Тетяна Анатоліївна, завідуюча Жукинським ЗДО «Сонечко», презентувала роботу закладу дошкільної освіти, провела оглядову екскурсію по ЗДО.

Учасники методоб’єднання переглянули практичну роботу з дітьми та ознайомилися із досвідом роботи закладу дошкільної освіти з даного питання.

Від стану здоров’я людини залежить благополуччя і розвиток суспільства.  В даний час проблема здоров’я і його збереження є однією з найактуальніших. Поняття здоро’язберігаючих  технологій міцно увійшло в освітню систему, починаючи із закладів дошкільної освіти.

Здоров’язберігаюча технологія – це система заходів, що включає взаємозв’язок і взаємодію всіх факторів освітнього середовища, спрямованих на збереження здоров’я дитини на всіх етапах його навчання і розвитку. У Базовому компоненті дошкільної освіти передбачено не тільки збереження, а й активне формування здорового способу життя і здоров’я вихованців.

Виходячи з вищевикладеногорекомендуємо:

Створити в закладі дошкільної освіти умови для активного впровадження в практику роботи здоров’язберігаючих технологій.
Адміністрація ЗДО
До 01.01.2019

Здійснювати системний підхід до формування у дітей валеологічної компетентності ціннісного ставлення до власного здоров’я.
Педагоги ЗДО.
Постійно

Використовувати в освітньому процесі нетрадиційні форми та методи оздоровлення (ігрові форми масажу, валеологічна та пальчикова гімнастика, психогімнастика, цілющі мудри ).
Вихователі ЗДО.
Постійно

Організувати просвітницькі заходи для батьків вихованців з метою роз’яснення використання здоров’язберігаючих технологій  вдома, в сім’я
Вихователі ЗДО.
Протягом року
Методист РМК Антоніна Павлюк

Автор: Антоніна Павлюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus