Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Щасливі тижні з «Happy friends»

Протягом двох тижнів 50 учнів Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 були учасниками мовного табору «Happy friends». Цікаве й інтерактивне вивчення англійської мови сподобалося всім: і учням, і вчителям.

Робота мовного табору була чітко розпланованою по днях. Про це подбали заступник директора з виховної роботи Л.П. Шостопаль та вчителі англійської мови Л.В. Осадчук, Г.Л. Гаспарян і К.Г. Тертична.
Щодня всі групи «Happу friends» працювали над обраними темами, зазначеними в розкладі. Дві групи початкової школи створювали спільний або індивідуальні проекти відповідні до їхнього віку. Учасники з середніх класів працювали над розробкою групових, парних та індивідуальних одноденних міні-проектів. Учні натхненно й наполегливо шукали необхідну інформацію, оформлювали її та презентували перед іншими учасниками мовного табору наприкінці дня.
Урешті-решт було обрано найкращі проекти з врученням медалей, які останнього дня перетворилися на невеличкі презенти для найактивніших. Звісно ж, такими виявилися всі учні мовного табору. 
Про роботу мовного табору дбали, насамперед, учителі англійської мови. Старанно допомагали їм і викладачі початкових класів, і вчителі-предметники. Цього року діяльність «Happy friends» відбувалася і в кабінеті інформатики, де на учнів очікували цікаві завдання від Ю.В. Галущак. 
Велика вдячність – Тетяні Кацімон, учениці 10 класу, яка стала волонтеркою мовного табору й активно допомагала в створенні проектів. 
Сподобався і запам’ятався дітям квест, організований соціальним центром с. Нові Петрівці. Командам усіх новопетрівських шкіл потрібно було пройти більше десяти станцій на території музею «Битва за Київ у 1943 році» і при цьому виконати різноманітні завдання. Урешті-решт першість вибороли учні Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Втомлені, але щасливі, діти повернулися до школи й «Happy friends».
Закриття цьогорічної зміни мовного табору відбулося в п’ятницю, 8 червня, у формі талант-шоу. Цього дня звучали пісні й вірші у виконанні різних груп «Happy friends». А ще були танці й презентації – усе це лише англійською мовою. Насамкінець учитель Леся Вікторівна Осадчук подякувала всім, вручила шоколадні медалі й побажала щасливого літа.

Автор: Юлія Набок-Бабенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus