Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

«Дивосвіт» зустрічає лідерів

Учнівське самоврядування – невід'ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів учнів, й їхню участь в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом.

З метою обміну досвідом 11 квітня 2019 року на базі Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»відбулась творча зустрічпредставників рад учнівського самоврядування з Вишгорода та Ірпеня.

Зібрались лідери з активною громадянською позицією, які прагнуть розширити свій кругозір, уявлення про навколишній світ, які бажають отримати нові знання та навички, розкрити та реалізувати власні таланти й здібності, поділитися набутим особистим досвідом – як ведеться цілеспрямована робота з розвитку шкільного самоврядування у містах Вишгород та Ірпінь.

Президенти та їх заступники спілкувалися про діяльність самоврядування у школах, обговорювали можливості навчання та обміну досвідом. А також координатор Вишгородської районної ради учнівського самоврядування «UpTown» Олександр Андріяш для лідерів учнівської молоді провів навчальну гру, яка проходила  з веселим та позитивним настроєм, а також показала високий рівень креативних та організаторських здібностей очільників шкільного самоврядування.

Підсумком творчої зустрічі стала дружба та зміцнення зусиль по організації учнівського самоврядування на місцях, дієвої атмосфери для самопізнання, самовиховання, самовдосконалення кожної особистості в процесі взаємодії.

Чекаємо нових зустрічей і плідної співпраці у майбутньому.

Автор фото – Олександр Андріяш,координатор Вишгородської районної ради учнівського самоврядування «UpTown».

Автор: Юлія Іващенко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus