Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Перемагають лише переможці!

Вишгородська земля завжди славилася талантами. І поки вчені сперечаються про те, в чому різниця між здібною, обдарованою й талановитою особистістю, на Вишгородщині виростають діти, які беруть свої перші вершини в інтелектуальних змаганнях, досягаючи неабияких успіхів з різних навчальних дисциплін. А коли йдеться про такий предмет як українська мова, де слово рідне дитина відчуває «в пісенній вроді з джерел, що не міліють у народі», не перестаєш захоплюватися учнями, які не тільки знають мову, а й відчувають, розуміють її структуру, внутрішні закони.

24-28 березня Кіровоградщина у стародавньому місті Кропивницькому гостинно приймала учасників ХХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.У ній узяли участь 148 учнів 8 – 11 класів із 24 областей України та міста Києва.

Вакадемічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького відбулося урочисте відкриття філологічного марафону. Учасників та гостей віталитворчі колективи комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Швидко промайнули два дні змагань фінального етапу олімпіади.    Учасники Київщини виявили ґрунтовні знання з української мови і літератури, продемонстрували творчий підхід у виконанні завдань, блискучу ерудицію, наполегливість та волю до перемоги. Серед них і десятикласник Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» Громадюк Любомир Тарасович, учень 10-А класу, який виборов ІІ місце.

До речі, Любчик (саме так його називають і учні, і вчителі «Сузір’я») показав чудові результати й з інших предметів:на ІІІ(обласному) етапі посів ІІ-гі місця з хіміі, німецької мови та географії, укотре довівши, що мода на розумних і талановитих дітей не мине.

Ми пишаємося тобою, Любомире. Бажаємо рясних Божих благословінь і подальших перемог.

Щиро вдячні Оксані Михайлівні Ткач, які доклала чимало зусиль, щоб підготувати свого учня до конкурсних випробувань, хвилювалися за нього і підтримувала в усьому.

Автор: Світлана Куніцька

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus