Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Методичне об’єднання в ДНЗЦРД «ОРЛЯТКО»

27.03.2019 року на базі ДНЗЦРД «Орлятко» Демидівської сільської ради відбулося районне методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Вишгородського району на тему: «Застосування інтерактивних методів у розвитку пізнавальної активності старших дошкільників».

У роботі РМО взяли участь:

 • Павлюк Антоніна Михайлівна, методист РМК відділу освіти Вишгородської РДА;
 • завідуючі,  практичні психологи, соціальні педагоги, вихователі дошкільних навчальних закладів.

  Учасники методоб’єднання переглянули практичну роботу з дітьми:

 • сюжетно-рольова гра «День народження зебри Глорії»
  /Миколаєнко Тетяна Василівна, практичний психолог ЗДОЦРД  «Орлятко» за участі вихователів, інструктора з фізкультури, музкерівника/

Під час практичної роботи з дітьми було презентовано ролик соціального спрямування «Щоб не трапилось біди…» про дотримання правил вуличного руху.

Після практичного перегляду психолог Миколаєнко Т.В. показала презентацію «Застосування інтерактивних методів у розвитку пізнавальної активності старших дошкільників», табуло проведено круглий стіл «Пізнавальна активність як передумова загального розвитку дитини дошкільного віку» методом «Мікрофон».

Завідуюча Зінькевич Р.О. презентувала матеріали  святкування  60-річчя закладу «ЗДО ЦРД «Орлятко»: минуле та майбутнє», та надала практичні поради щодо створення розвивального середовища для формування у дітей пізнавальної активності .

За підсумками РМО прийняті методичні рекомендації.

Інтерактивні методи пізнавальної розумової активності на всіх етапах ігрової діяльності – це потужний ресурс формування особистості на дошкільному етапі розвитку.

Гра є основною формою організації життя дошкільнят, їхньою провідною діяльністю, де формується її особистість в цілому, і відбувається соціалізація дитини.

Виходячи з вище викладеного рекомендуємо:

 1. Створити повноцінне предметно - ігрове розвивальне середовище відповідно до «Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для ЗДО»
  До 01.09.2019:
  завідуючі, вихователі
 2. Збагачувати знання дітей та розвиток пізнавального інтересу, формувати уміння та навички ігрової компетентності, бажання спілкуватись та взаємодіяти, що стимулює розвиток мислення, формує творчу уяву.
  Постійно
  практичні психологи, вихователі
 3. Розробити план заходів роботи з батьками щодо розвитку у дітей творчих здібностей, самостійності, ініціативності, організованості в ігровій діяльності та формування у них стійкого інтересу до пізнання довкілля та реалізації себе в ньому.
  До 01.05.2019
  Практичні психологи, вихователі
  Вихователь-методист
  Чхало Л.М.
  Практичний психолог
  Миколаєнко Т.В.
  ДНЗЦРД «Орлятко»
  Демидівської с/р

Автор: Антоніна Павлюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus