Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Формування ціннісних орієнтацій як чинник моральності дошкільників у сучасному соціопросторі

Під такою назвою було проведено районне методичне об’єднання у КЗДО «ЦРД»Барвінок» Лютізької сільської ради 26.03.2019,  вперше після реконструкції , КЗДО «ЦРД»Барвінок» Лютізької сільської ради ділився досвідом організації освітнього процесу з педагогами інших садків Вишгородського району.

Усіх присутніх зачарувала яскравими барвами сама споруда, оточена декоративними насадженнями. Продумані до дрібниць клумби та естетично викладена бруківка створювали казкову атмосферу.

Не розчарувало гостей і внутрішнє оснащення групових кімнат, спортивного, музичного залів, кабінетів практичного психолога, логопеда, студії зображувальної діяльності.

Створене відповідне розвивальне середовище є запорукою  організації якісного освітнього процесу. А ще розвиток дитини у закладі дошкільної освіти у великій мірі, залежить від педагогів, які працюють дітьми.

Учасники районного методичного об’єднання висловили подяку за проведені на високому методичному рівні заняття, висвітлені теоретичні аспекти формування у дітей базових якостей особистості.

За підсумками районного методичного об’єднання прийняті методичні рекомендації.

Дошкільне дитинство – важливий етап у становленні різних сторін особистості. Першочергове значення в особистісному зростанні має моральний аспект, що забезпечується реалізацією завдань морального виховання. Одним із найважливіших завдань дошкільної освіти, як зазначено в Базовому компоненті, є “надання пріоритету соціально-моральному розвитку особистості, формування у дітей уміння узгоджувати особисті інтереси з колективними”:

 1. Забезпечувати комфортне перебування дітей в умовах закладу дошкільної освіти, створювати атмосферу доброзичливості у кожній віковій групі, організовувати розвивальне середовище (природне, предметне з достатньою кількістю іграшок, ігрових засобів тощо, соціальне).
  Постійно.
  Адміністрація ЗДО
 2. Підвищувати вимоги до рівня моральної культури педагогічного персоналу закладу дошкільної освіти; підтримувати творчість, ініціативу вихователів у пошуку оптимальних шляхів, які найкраще сприятимуть моральному вихованню дітей.
  Постійно.
  Адміністрація ЗДО
 3. Привернути увагу батьків до важливості питання морального виховання дошкільників у сім’ї, поліпшенні сімейного спілкування і взаємин у родині; здійснювати просвітницьку співпрацю з батьками.
  Постійно.
  Педагогічні колективи ЗДО

Організація діяльності закладу дошкільної освіти на такому високому рівні була б неможливою без постійної турботи Лютізького сільського голови Тамари Григорівни Савенок. Щодня Тамара Григорівна розпочинає свій робочий день із питань і проблем закладу дошкільної освіти. От і в день проведення районного методичного об’єднання зустрічала гостей та допомагала вирішити питання впорядкування ігрових та спортивного майданчиків.

За такої підтримки і Тамари Григорівни, і учасників даного заходу хочеться працювати ще краще. Наш колектив має багато творчих ідей, які хочемо і будемо втілювати в життя заради щастя наших дітей.

Автор: Ніна Стаховська

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus