Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Засідання методичного об‘єднання заступників директорів з виховної роботи

19 березня, у Новопетрівській ЗОШ І-ІІ ст. N3 відбулося засідання методичного об‘єднання заступників директорів з виховної роботи. Вчителі навчального закладу радо ділилися досвідом організації відкритого освітнього простору шляхом реалізації інтегрованих проектів. Натхненна робота вчителів ЗОШ N3 дала змогу учням налагодити творче та наукове спілкування з однолітками американських шкіл, брати участь і перемагати у різноманітних конкурсах Всеукраїнського та Світового рівнів.  Завдяки участі у програмі малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Освіта»,

найближчим часом в школі запрацює справжня відеостудія де діти зможуть оформлювати власні відеопроекти спираючись не на гаджети, а користуючись професійною технікою. А вже зараз, використовуючи шкільні ноутбуки, учні вчаться створювати навчальні відеоігри.

Одним із досягнень шкільної родини є високоефективна екологічна діяльність. Разом ми формуємо свідоме покоління, що дбайливо ставиться до рідної планети, уміє ефективно використовувати час і поширювати екологічний стиль життя. Діти продемонстрували це підчас екскурсії, де вони познайомили гостей зі спеціально облаштованими еко-куточками і розповіли як відбувається збір і сортування вторинної сировини в нашій школі. Ентузіазм дітей є нездоланним, адже вони бачать реальний результат власних старань: на зароблені від зданої вторсировини та реалізованих проектів гроші, вони вже облаштували в школі куточки відпочинку, зробили за підтримки вчителів ремонт в майстерні і активно планують подальші справи! 

Все це стало можливим завдяки плідній співпраці з організаціями «Корпус Миру», «Навчай для України», «Чисто Вишгород» і рідним Новопетрівським соціальним центром.

Автор: Ольга Петровська

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus