Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Готуємося до районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Інструктивно-методична нарада для педагогів

22 березня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбулася інструктивно-методична нарада з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка набуває все більшої популярності серед учнівської молоді Вишгородського району. 

Педагоги загальноосвітніх навчальних закладів району ознайомилися з правилами та вимогами щодо проведення гри, з методичними матеріалами для впровадження гри на практиці.

Нараду відкрила директор Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Олена Іванівна Андріяш.  Методист відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Ольга Анатоліївна Шматко у своєму виступі приділила увагу важливим організаційним моментам підготовки та проведення гри. 

Інструктивно-методичні рекомендації керівникам роїв надали працівники Центру творчості «Дивосвіт»: заступник директора Оксана Олексіївна Філенко, методист Наталія Геннадіївна Сахарова, культорганізатори Сергій Сальніков та Катерина Караваєва, керівники гуртків центру Володимир Сивко і Андрій Сологуб. 

Нарада була змістовною, цікавою, корисною. Це зазначили учасники семінару й відмітили також актуальність теми й необхідність об’єднувати зусилля педагогів задля успішної реалізації цієї підліткової гри, яка розвиває дух, силу і виховує справжніх патріотів.

Фото: Ольга ДУМАНСЬКА, керівник «Школи журналістики» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». 

Автор: Юлія ІВАЩЕНКО

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus