Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Участь «Проліска» у проведенні Всеукраїнського заняття доброти

1 березня, у Всесвітній день котиків, в рамках освітнього процесу Біоетики, за підтримки Міністерства освіти і науки України у нашому закладі дошкільної освіти «Пролісок» Старопетрівської с/р пройшло Всеукраїнське заняття доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

 Метою цього заняття було ознайомити дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріплювати знання про особливості догляду за котами та собаками, умовами їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними домашніми тваринами на вулиці; виховувати гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Домашні улюбленці приносять розчулення і гарний настрій,  що не може не вплинути позитивно на психологічний розвиток дитини.З появою домашнього вихованця дитина часто знаходить в його особі товариша. Догляд за улюбленцем, розуміння відповідальності вчить дитину  бути самостійним і піклуватися про когось ще крім себе. Тварини покращують фізичний розвиток дитини.Спостереження за вихованцем розвиває в дітях допитливість, сенсорику і логічне мислення.

Автор: Світлана Бондаренко

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus