Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН у 2018-2019 н.р.

Ось і  закінчилися масштабні наукові перегони для обдарованої учнівської молоді Київщини – II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  . Цього року обласний етап конкурсу  об`єднав 471 юного дослідника у 64 секціях наукових відділень МАН. Проводився захід на базі Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинського району. 

Команда Вишгородського району налічувала 14 учнів і 11 з них стали переможцями.

Вітаємо усіх учасників та їх учителів - керівників. Бажаємо успіхів та нових перемог!

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН у 2018-2019 н.р.

Прізвище, імя, по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, імя, по батькові вчителя

Секція

1.

Король Анна Русланівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів№1

9

ІІ

Бабенко Олена Сергіївна

Українська література

2.

Кацімон Тетяна Андріївна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

І

Шевченко Ліна Вікторівна

Соціологія

3.

Буфіус Варвара Ігорівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів№1

9

ІІ

Бабенко Олена Сергіївна

Педагогіка

4.

Коновал Діана Анатоліївна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

І

Тишковська Алла Петрівна

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

5.

Солоненко Ольга Олександрівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

9

І

Тишковська Алла Петрівна

Правознавство

6.

Кулєбякіна Марія Станіславівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів№1

10

ІІ

Тишковська Алла Петрівна

Історія України

7.

Ісаєва Світлана Дмитрівна

НВК «Димерська гімназія-ЗОШ І ступеня»

10

ІІ

Рихлик Тамара Іванівна, Шак Світлана Олексіївна

Кліматологія та метеорологія

8.

Сирота Владислав Борисович

ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

ІІ

Косько Тамара Михайлівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

9.

Чуніхін Олексій Павлович

Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»

11

ІІ

Вознюк Олександр Ярославович

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

10.

Правдива Анна Володимирівна

Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

10

І

Шевченко Ліна Вікторівна

Психологія

11.

Левашова Світлана Дмитрівна

Старопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

ІІІ

Денисюк Тетяна Олександрівна

Хімія

Автор: Ганна Жаврук

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus