Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Поспішайте переглянути онлайн-лекції

Мала академія наук учнівської молоді запрошує всіх бажаючих долучитися до неймовірно цікавого світу науки і радо вітає кожного юного дослідника, який бере участь у конкурсах, олімпіадах, турнірах, профільних наукових школах МАН.

Один із шансів, який надає МАНУМ дітям, це можливість дистанційно здобути відповіді на різноманітні питання, які виникають у процесі роботи над науковим дослідженням. Таку інформацію надають науковці закладів вищої освіти у процесі онлайн-лекцій, що транслюються на YouTube каналі МАНУМ за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCYu5Onslv-DHD6_7v7JZASA

У листопаді 2018 року транслюватимуться лекції
«Учнівське наукове дослідження: крок за кроком» ( лектор – Терехова Любов Володимирівна, методист НЦ «Мала академія наук України», керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат філософських наук); 
«Особливості написання науково-дослідницьких робіт у відділенні економіки» (лектор – Юхименко Петро Іванович, доктор економічних наук, професор). 
Слідкуйте за надходженням нових матеріалів на каналі. Використовуйте можливості МАН для формування власного дослідницького потенціалу!

Автор: Ганна Жаврук

Джерело: www.kyivobl-man.npu.edu.ua

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus