Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Вітаємо з новими перемогами творче об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ»!

Вистава «PROsto_читаємо_КАЗКИ» зразкового творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського районного Центру художньої творчості «Дивосвіт» ще у минулому творчому сезоні отримала кілька найвищих нагород всеукраїнських театральних фестивалів. Початок нового сезону також став успішним для юних акторів. На осінніх канікулах «Різні Люди» взяли участь у двох театральних фестивалях – і знову отримали найвищі відзнаки.

27-28 жовтня відбувся XVIIІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний форум». У фестивалі взяли участь театральні колективи з різних областей України, було представлено 27 вистав різного формату . Артисти різного віку – від дошкільнят до студентів – приїхали з Київської, Черкаської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської областей, тут були театри і з маленьких містечок, і з великих – Київ, Харків, Дніпро. Найбільше було дитячих театрів з позашкільних освітніх закладів.

«Різні Люди» вже кілька років поспіль були учасниками і переможцями цього фестивалю. І цього року їхня вистава стала переможцем – І МІСЦЕ серед дитячо-юнацьких театрів. Крім того, дипломи за кращі акторські роботи отримали В’ячеслав Тарасюк та Євген Бісовецький.

А 30 жовтня виставу «PROsto_читаємо_КАЗКИ» юні артисти грали у фіналі обласного фестивалю дитячих театральних колективів «Театральні обрії» на сцені Київського академічного обласного театру ім. П.Саксаганського.

І знову найвища нагорода – ГРАН-ПРІ фестивалю. Цього разу журі відзначило акторську роботу Марії Сербиної – вона отримала диплом як найкраща актриса.

Тож вітаємо юних акторів-аматорів та їхнього керівника, автора сценарію і режисера вистави Олену Титаренко з новими перемогами!

Автор: Олена Андріяш

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus