Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Реалізація програми «Впевнеий старт» у закладі дошкільної освіти «Зернятко» Димерської селищної ради

Протягомдвох місяців, вихователі старших груп «Зірочки» та «Дзвіночки»впроваджують у практику роботи програму «Впевнений старт». Дошкільники з великим задоволенням освоюють зміст освітньої діяльності, де вони не просто пасивно сприймають інформацію, а є активними учасниками створення проектів.

В старшій групі «Дзвіночки», під час проекту «Порядок - значить діє закон послідовності" діти дізнались, що порядок в житті буде тоді, коли всі дотримуватимуться правил послідовності: не можна прочитати книгу, починаючи з останньої сторінки, не можна вирішити задачу, не прочитавши її умову, не будуть пухкими пиріжки, якщо не вимісити добре тісто і не дати час йому піднятися.Дуже цікавим був творчий етап проекту під назвою "Піцерія», діти разом з вихователем – Коросташивець Оленою Миколаївною, створювали бізнес план «Піцерія», де визначали послідовність дій, які потрібно зробити, щоб відкрити піцерію. В процесі розробки бізнес-плану підбирали приміщення, обирали назву, підбирали персонал, створювали рекламу(разом з батьками виготовляли запрошення), закупляли продукти, складали меню,складали із літер слово «піца» і, самостійно, за рецептом пекли піцу. Також, ознайомлювались з країною Італія, яка є батьківщиною піци; з її культурою, історією, найпопулярнішими місцями. А потім, відбулася велика сюжетна гра «Піцерія», де кожен учасник виконував свою роль: приймали гостей, частували піцою та соком, старалися задовольнити вимоги відвідувачів. В кінці дітей чекав сюрприз – клоун Веселун, який дуже гарно з ними погрався.

В старшій групі «Зірочки» цікаво та змістовно пройшов проект "Правила для порядку в житті". Під час проекту діти дізнались, що в природі, в тваринному світі, в світі рослин, в світі людських взаємин існують певні правила, яких слід дотримуватися, щоб не допустити хаосу. Є правила гри, є правила поведінки в колективі, в транспорті, в загальних місцях, є правила числової та буквенної послідовності, є правила вічливої поведінки, є правила посадки рослин, є сімейні правила і т.д. Результат і порядок буде тоді, коли всі будуть діяти за правилами. А самим цікавим виявився творчий етап проекту під назвою "Пікнік". Вихователь Єрига Людмила Григорівна разом зі своїми дошкільнятами, створили дерево цілей «Пікнік», де визначили правила поведінки на пікніку, куди підуть на пікнік, хто піде, хто за що буде відповідати, які речі візьмуть з собою.Діти разом з вихователем детально розробили маршрут, де позначили мрію-результат та яким чином вони планують дістатися до місця призначення,разом з батьками закупили продукти для відпочинку; також було виготовлено прапорці та помпони, огороджувальні знаки, для позначення території «пікніка», сміттєві баки для кожного типу відходів. Відбувся розподіл доручень: хлопчики огороджували територію, дівчатка разом з мамами готували смачні бутерброди, робили «шашлик» з фруктів, розкладали солодощі та розливали чай. Після смачного частування, діти прибрали за собою та погралися в цікаві ігри-естафети разом з інструктором фізкультури – Буяло Анною Михайлівною. Допомагала дітям казкова Панда, яка на прощання заспівала їм веселу пісеньку та подарувала на згадку про себе смайлики «гарного настрою».

Маємо відзначити, що в обох старших групах батькибрали активну участь в організації та реалізації проектів.

Автор: Наталія Басюк

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus