Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 

Підготовка до районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Семінар для педагогів

18 жовтня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся семінар з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка набуває все більшої популярності серед учнівської молоді району.

Педагоги загальноосвітніх навчальних закладів районуознайомилися з правилами та вимогами щодо проведення гри, з методичними матеріалами для впровадження гри на практиці.

Семінар відкрила директор Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Олена Іванівна Андріяш.

Завідуюча відділом краєзнавства та туризму Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Личак Ірина Сергіївна ознайомила учасників семінару з основними етапами та умовами проведення гри. Виховник рою «Молода Січ» Васильківського району, методист Васильківського районного центру дитячої, юнацької творчості Шевченко Катерина Григорівна поділилася власним досвідом роботи, розповіла про особливості підготовки до гри, надала практичні поради щодо проведення конкурсу «Впоряд».

Інструктивно-методичні рекомендації працівники Центру творчості «Дивосвіт»: заступник директора Філенко Оксана Олексіївна, методист Сахарова Наталія Геннадіївна, культорганізатори Сальніков Сергій Анатолійович та Караваєва Катерина Миколаївна.

Поділилися своїм досвідом роботи по підготовці учнів до гри«Сокіл» («Джура») керівники гуртків «Дивосвіту»:  Набок-Бабенко Юлія Сергіївна (керівник гуртка «Словесний креатив»), Сологуб Андрій Олегович (керівник історико-краєзнавчого клубу «Легіон»),  Козачук Наталія Петрівна (керівник турисько-краєзнавчого гуртка «Азимут»).

Семінар був змістовним і  цікавим. Усі учасники семінару зазначили, що тема дуже актуальна, що дуже важливо об’єднувати зусилля задля успішної реалізації цієї гри, яка розвиває дух і силу, і – що найважливіше – виховує справжніх патріотів.

Фото Ольга ДУМАНСЬКА (керівник «Школи журналістики»)

Автор: Оксана ФІЛЕНКО

Якщо Вам сподобалась публікація - поділіться посиланням з колегами по соціальній мережі

Система Orphus