Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 
Головна » Професійні конкурси » Обласні конкурси

Огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах

УМОВИ
проведення І, ІІ етапів огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах області

(Наказ ГУОН КОДА від 22.06.2011 №233 «Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах»)

Огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах (далі – Огляд-конкурс) проводиться відповідно до рекомендацій Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Метою Огляду-конкурсу є виявлення і поширення передового досвіду загальноосвітніх навчальних закладів з питань формування правової культури учнів.

Завданнями Огляду-конкурсу є виявлення творчих учителів, що здійснюють правоосвітню та правовиховну роботу, поширення досвіду з організації правоосвітньої та правовиховної роботи серед педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області.

Огляд-конкурс проводить Київська обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення спільно з Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів.

В Огляді-конкурсі беруть участь загальноосвітні навчальні заклади Київської області.

Огляд-конкурс проводиться з 01.09 по 01.12.2011 у ІІ етапи.

І (районний, міський) етап  – з 01.09 по 10.11.2011, за підсумками якого визначається переможець серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Районні (міські) відділи (управління) освіти за підсумками І етапу подають у термін до 14.11.2011 до Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів:

  • заявку на участь у ІІ етапі Огляду-конкурсу у довільній формі;
  • інформаційно-аналітичні матеріали за поточний рік, які розкривають зміст діяльності загальноосвітніх навчальних закладів.

Інформаційно-аналітичні матеріали повинні містити наступну інформацію:

  • концепцію або програму роботи загальноосвітніх навчальних закладів з правової освіти та виховання, розкриття засобів її реалізації;
  • витяг із робочого навчального плану із зазначенням відповідних спецкурсів і факультативів: перелік програм, за якими вони викладаються, у т.ч. авторських;
  • методичні матеріали (розробки уроків, позакласних заходів тощо);
  • матеріали, які характеризують навчально-методичне забезпечення процесу правової освіти та виховання;
  • аналітичні матеріали щодо впровадження системи правоосвітньої та правовиховної роботи у навчально-виховний процес закладу;
  • результати моніторингу про вплив правової освіти на рівень формування правової компетентності учнів.

ІІ (обласний) етап – з 14.11 по 25.11.2011 – проводиться Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів. За підсумками ІІ (обласного) етапу визначаються переможці обласного Огляду-конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в обласному Огляді-конкурсі матеріали надсилаються до 14.11.2011 організаційному комітету за адресою: 09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37, Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, кабінет історії та правознавства (№ 207), (контактна особа – Бондарук Ірина Петрівна, роб. тел. 0-4563-5-04-42, моб. тел. 097 136 66 08).

Матеріали надсилаються на твердих носіях в одному примірнику.

Вимоги до друку: текст має бути викладений українською мовою без помилок. Обов'язково додається електронна версія у текстовому редакторі Word. Вимоги до комп’ютерного набору: шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5.

Роботи, які не відповідають зазначеним вище вимогам, журі не розглядатимуться.

Подані на Конкурс матеріали не повертаються.

З 28.11 до 05.12.2011 матеріали переможців розглядаються конкурсною комісією Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення відповідно до Положення про огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Київською обласною МКМР.

Конкурсна комісія, розглянувши та проаналізувавши інформаційно-аналітичні матеріали учасників Огляду-конкурсу, шляхом простого голосування затверджує склад переможців.        

Рішення конкурсної комісії приймається до 05.12.2011 і оформлюється протоколом, який підписує голова та секретар конкурсної комісії.

Організатори Огляду-конкурсу залишають за собою право використання конкурсних робіт з метою публікації у збірниках, педагогічних виданнях та організації виставок перспективного педагогічного досвіду.

Переможці І, ІІ етапів Огляду-конкурсу нагороджуються дипломами


Джерело: http://kristti.com.ua