Система Orphus
 
 
 

RSS підписка

Клікніть по іконці, щоб отримувати актуальні новини по RSS каналу

Або введіть email, щоб отримувати посилання на актуальні новини в свій ящик

 
 

Наші кнопки:


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (88x33)


Вишгородський РМК

Отримати код кнопки (160x60)

 
Головна » Професійні конкурси » Всеукраїнські конкурси

Професійні конкурси від редакції журналів «МЦФЕР: Освіта» для педагогів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів

Шановні колеги!


Редакції журналів тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта» Видавничого дому МЦФЕР проводять професійні конкурси для педагогів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Цього року такі конкурси організовано редакціями журналів «Музичний керівник» та «Заступник директора школи».

Редакція журналу «Музичний керівник» організовує конкурс на кращий сценарій дитячого свята – «Свято у 3D: сценарій, пісні, костюми». Конкурсні роботи редакція журналу прийматиме до 31 травня 2012 року. Умови конкурсу розміщено на сторінках журналу «Музичний керівник» № 1/2012.

Для творчих, ініціативних, креативних педагогічних працівників редакція журналу «Заступник директора школи» оголошує конкурс  «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу». Його мета – сприяння опануванню учителями сучасних ІКТ, підтримання ініціативи учителів щодо розроблення та впровадження в навчально-виховний процес мультимедійних програмних засобів навчання, сприяння професійній самореалізації освітян.


Конкурсні роботи приймаються редакцією журналу до 15 червня  2012 року.

Положення про конкурс опубліковано в журналі «Заступник директора школи» № 1/2012.

Докладніше ознайомитись із презентаційними числами журналів напряму «МЦФЕР: Освіта» можна на сайті www.mcfr.com.ua


Джерело: http://kristti.com.ua